Eylül Ayı Favorilerim

by

Merhaba Hanımlar,

Bu yazımda sizlere bir süredir kullanıp memnun kaldığım üç ayrı üründen bahsedeceğim.

1.ORGANİK HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

Ciltte ve saçta çok amaçlı olarak kullanılabilen Hindistan cevizi yağı hoş kokusu ve yoğun nemlendirme özelliği ile saçlarımızda harika bir  nemlendirici maske görevi görüyor. Kozmetik marketlerden veya aktarlardan temin edebileceğiniz ürün, kremsi bir yapıdadır ve tek başına cilde ve saça sürülebilir. Oda sıcaklığında katı forhindistan cevizi yağımda olan ürün cildinizde temas ettiğinde hızla eriyip sıvı bir hale dönüşecektir. Pek çok faydası olduğu yazılan Hindistan cevizi yağı makyaj temizleme amacıyla da kullanılmaktadır. Fakat ben bu ürünü yalnızca saç maskesi olarak kullandığımdan  bu alandaki deneyimlerimi sizlerle paylaşmayı uygun buldum.

Önerilen Kullanım Şekli

1 çorba kaşığı Hindistan cevizi yağını (saçınızın azlığına ya da çokluğuna bağlı ölçüyü değiştirebilirsiniz), özellikle saç diplerinden başlayarak ve masajla saçınıza dipten uca kadar uygulayın. Çok kuru ve yıpranmış saçlar için bekleme süresini uzatabilirsiniz, hatta saçlarınızı toplayıp, saçınıza duş bonesi takıp gece boyu bu maske ile saçlarınızın bakımını sağlayabilirsiniz. Normal saçlar için 30 dakika bekletip bol su ve şampuan ile yıkamak yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Sizler de Hindistan Cevizi yağı ile saç maskesi yaparsanız,  yorumlarınızı benimle paylaşmayı unutmayın… 

Fiyatı: 47.00 TL

 

 

_BJK2845


2.
 Yves Saint Laurent, MANIFESTO Eau de PARFUM

Yves Saint Laurent’in Manifesto Eau de Parfümü, insanı adeta kendine bağımlı hale getiren oryantal bir koku. “Dayanılmaz, nefesleri kesen, duygusal”  bir parfüm olarak tanımlanan Manifesto’nun, belinde kuşağı ile şık ve zarif bir kadın
görünümünde olan şişe tasarımı ve çarpıcı kokusu benden tam puan aldı.

Fiyatı: 50 ml. edp. 225.00 TL,

100 ml. edp. 310.00 TL

 

 

 

 

3.FOOT LOCKER INSTANT SNEAKER CLEANER

Beni Instagram hesabım  üzerinden takip edenler çok iyi bilir spor ayakkabılara olan düşkünlüğümü. Spor _BJK2842ayakkabılarımı nasıl muhafaza ettiğim ve temizliğini nasıl yaptığım bana en çok sorulan sorular arasındaydı.

Ben sorularınıza yanıt olabileceğini düşündüğüm bu ürünü sizlerle

paylaşmak istedim.

Foot Locker mağazalarından edinebileceğiniz bu temizleme köpüğünü yaklaşık 15 cm uzaklıktan ayakkabılarınız temizlemek istediğiniz alanlarına sıkın. Çok fazla sıkmadığınızdan emin olun çünkü ürünün köpüğü bir kaç saniye içerisinde şişerek büyümeye başlıyor. Sonrasında şişenin üzerinde bulunan ve minik dişlerden oluşan kapağı ayakkabılarınızı temizlemek için kullanın. Ürün çok pratik ve amacına uygun. Ben çok memnun kaldım. Sizlerin de memnun kalmanız dileği ile..

Fiyatı: 20 TL

 Beğeni ve yorumlarınızı bekliyorum. Takipte kalın…

  • feyza

    Hindistan cevizi yağı tam bir mucize değilde ne 🙂 ben çok beklettiğimde saçlarımda dökülme yapıyor ama onun dışında hemen hemen herşeyde kullanıyorum diyebilirim 🙂 spor ayakkabılar için olan temizleyiciye de bayıldımmm